Jak zbudować najpopularniejsze budynki z gry LEGO Minecraft?

Każdy fan LEGO Minecraft wie, że istnieje wiele różnych sposobów na zbudowanie najpopularniejszych budynków z gry. Jednak nie każdy ma czas lub ochotę na przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu instrukcji. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, w którym pokażemy jak zbudować trzy najpopularniejsze budynki z gry: kopalnię, dom oraz kapliczkę.

Kopalnia to jeden z pierwszych budynków, które można spotkać w grze LEGO Minecraft. Aby ją zbudować potrzebne są nam tylko 4 bloki czerwonego kamienia i 2 bloki żelaza. Najpierw musimy ułożyć 2 czerwone kamienie na sobie, a następnie dołożyć do nich po 1 blok żelaza z każdej strony. W ten sposób powstanie nam brama wejściowa do kopalni.

Dom to kolejny popularny budynek w grze LEGO Minecraft. Aby go zbudować potrzebujemy 8 bloków czerwonego kamienia, 4 bloki drewna oraz 2 bloki żelaza. Najpierw musimy ułożyć 4 czerwone kamienie na sobie, a następnie dołożyć do nich po 2 bloki drewna z każdej strony. W ten sposób powstanie nam ściana domu. Następnie musimy ułożyć na górze 2 bloki żelaza, a na samym szczycie umieścić 1 blok drewna – tak powstanie nam dach domu.

Jak zbudować najpopularniejsze budynki z gry LEGO Minecraft?

Jednym z najpopularniejszych budynków z gry LEGO Minecraft jest kopalnia. Aby ją zbudować, potrzebujesz dwóch bloków obsidianu i jednego bloku czerwonego kamienia. Najpierw musisz ułożyć bloki w kształt kwadratu, a następnie przykleić je do siebie. Kolejnym etapem jest ułożenie czterech bloków obsidianu w kształcie kwadratu na górze i dołączenie ich do reszty budynku. Na końcu należy dodać drzwi i okna.

Innym popularnym budynkiem jest wiata. Aby ją zbudować, potrzebujesz ośmiu bloków drewna i czterech bloków cegieł. Najpierw musisz ułożyć bloki w kształt kwadratu, a następnie przykleić je do siebie. Kolejnym etapem jest ułożenie czterech bloków drewna w kształcie kwadratu na górze i dołączenie ich do reszty budynku. Na końcu należy dodać drzwi i okna.

Najpopularniejsze budynki z gry LEGO Minecraft – jak je zbudować?

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier wideo ostatnich lat. Od momentu jej premiery w 2011 roku, gracze na całym świecie łączyli klocki, aby stworzyć swoje własne światy. W 2017 roku firma LEGO wypuściła linię produktów inspirowanych grą, dzięki czemu można było zbudować własną wersję Minecrafta z klocków. Najpopularniejszymi budynkami z gry są: -Wieża Eiffla: Wieża Eiffla jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Paryża i Francji. Jest to metalowa struktura o wysokości 324 metrów, która została zbudowana w 1889 roku. Wieża Eiffla jest popularna w grze Minecraft, ponieważ można ją łatwo zbudować ze standardowych klocków LEGO.

-Statua Wolności: Statua Wolności to amerykański symbol niepodległości i wolności. Jest to rzeźba o wysokości 93 metrów, która została zbudowana w 1886 roku. Statua Wolności jest popularna w grze Minecraft, ponieważ można ją łatwo zbudować ze standardowych klocków LEGO.

-Big Ben: Big Ben to nazwa używana na określenie dzwonnicy na tle Houses of Parliament (ang. Izba Gmin) w Londynie. Big Ben jest popularny w grze Minecraft, ponieważ można go łatwo zbudować ze standardowych klocków LEGO.

Tagged , ,